جذابیت در دستان تو
جذابیت همیشه یک چهره نیست گاهی یک احساس یا یک صدای آشناست .
به سایت ما خوش آمدید

این آخرین بخش از مطلب دست نوشته ی من در رابطه با آداب غذا خوردن هست که امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیره:

اندازه ی دهانتان لقمه بردارید

همیشه اندازه ی دهانتان لقمه بردارید و سعی کنید در هنگام خوردن آن لب و دهانتان را کثیف نکنید یا حداقل از غذایی استفاده کنید که خوردنش بدون این همه مصیبت باشد تا صورت و دست و پنجه ی شما کثیف نشود.
غذا را به گونه ای برش بزنید که در دهانتان جا شود و آن را شمرده شمرده بجوید .
دهانتان در هنگامی که پر است باز نباشد و سعی کنید آن را ببندید هیچکس از دیدن وضعیت آن غذا در دهانتان لذت نمیبرد!
تا پایان زمانی که لقمه را قورت نداده اید و دهانتان را خالی نکرده اید شروع به صحبت نکنید.

 

غذا که تمام شد خود را مرتب کنید

هنگامی که غذا تمام شد دستان خود را روی میز نگه دارید هیچوقت آن را به پیراهن و شلوارتان نکشید .
سعی کنید در هنگامی که دستانتان را روی میز نگه داشته اید با یک دست دستمالی بردارید دستان خود را تمیز کنید و آن را در کنار بشقاب غذایتان انداخته و با یک دستمال دیگر صورت خود را تمییز کنید.
هرگز دستمالی که با آن دستان و صورت خود را تمیز کرده اید در دستان خودتان نگه ندارید.
بعد از تمیز کردن دستانتان حال وضعیت لباس های خود را چک کرده و اگر مشکلی است آن را برطرف کنید و حال آرام در مقابل شخصتان بنشینید.

 

در حین غذا خوردن از دست استفاده نکنید

در هنگامی که غذا را میل میکنید از دستانتان برای در آوردن استخوان و یا یک قسمت سخت استفاده نکنید و سعی کنید از چنگال استفاده کنید گرچه حدالمقدور برای خروج استخوان آن را قبل از خوردن و در کنار بشقاب خود انجام داده و بدون این که استخوان را دوباره بلیسید در گوشه ای از ظرف و یا بشقاب مخصوص قرار دهید با این کار از مشکلات بعدی جلوگیری کرده اید.

 

نوشیدنی را درست بنوشید

اگر شما خانم متشخصی هستید سعی کنید از رژ هایی استفاده کنید که درصورتی که لبانتان روی لیوان قرار میگیرد به لیوان جذب نشود و اگر شما آقای جنتلمنی هستید سعی کنید قبل از نوشیدن و برداشتن لیوان لب ها و دستان خود را تمیز کنید تا چربی های موجود روی دست و لبتان روی لیوان نقش نبندد.

 

تشکر و قدردانی را فراموش نکنید

اگر شما میزبان هستید و یا میهمان فرقی در تشکر نمیکند و تنها جملات شما با یکدیگر متفاوت است.
اگر به عنوان میهمان بودید سعی کنید از شخص میزبان کاملا تشکر کرده و از او بخاطر دعوت شما قدر دانی کنید .
اگر به عنوان میزبان بودید از این که شخص مقابل دعوت شما را برای این شام قبول کرده است تشکر کنید و سعی کنید که فرد میهمان از میزبانی شما کاملا رضایت خود را نشان دهد.

این هم از آخرین بخش آداب غذا خوردن که از نوع نگارش خود بنده بود چند مطلب مفید هم براتون در شب های آینده میگذارم و امیدوارم که تونسته باشم کمکی رو به شما عزیزان کرده باشم

صحبت رو کوتاه میکنم و آرزوی موفقیت برای شما عزیزان دارم

خیلی مخلصیم

خداحافظ

نوع مطلب : مطالب آداب صحیح سرو غذا در روابط، 
برچسب ها : جنتلمن در خوردن غذا، شخصیت داشتن در هنگام شام، چگونه خود را جنتلمن کنیم، چگونه یک جنتلمن غذا میخورد،
لینک های مرتبط :

یکشنبه 26 مرداد 1393

سلام دوستان عزیزم مرسی بابت ایمیل دوتا از بچه ها فدایی دارید.

این آداب غذا خوردن خیلی طولانیه واسه همین اینقدر کش میاد .

شرمنده از بعضی از دوستان که زیاد شد تشکر از دوستانی که بهم نظر دادن

خیلی خیلی چاکریــــــــــــــــــم

ادامه ی بحث :

روی میز لم ندهید

در اینجا به همان بحثی میرسد که گفتم روی میز کاملا مودبانه و بدون تکان خوردن زیاد باشید سعی کنید حالت بدن خود را صاف نگه دارید و ستون مهره های خود را خم نکنید . با  لم دادن روی میز شما نشان میدهید بی حالی بوده و یا خستگی از بحث را نشان میدهید.

 

با وسایل سرو غذا به شخص اشاره نکنید

در هنگام پرسیدن سوال سعی کنید وسایل سرو را بدون تکان در کنار بشقاب با دست نگه دارید و بدون اشاره و استفاده از آنها در هنگام سوال پرسیدن و یا جواب سوال دادن حرف بزنید.
یادتان نرود با این کار علاوه بر این که یک بی احترامی به شخص میکنید بلکه نشان از صمیمی گرفتن بسیار زیاد خود با شخص نشان می دهید که اصلا در یک رابطه و بحث صحیح و جدی توصیه نمیشود.
از طرفی این آداب شما را نشان میدهد که از هر چیزی برای استفاده ی صحیحش استفاده می کنید نه به عنوان یک وسیله برای خطاب به شخص مقابل !
آن قاشق و یا چنگال و یا چاقو با نشانه گرفتن به سمت مخاطب روبروی شما نشان از گفتن کلمه ی تو و یک حالت بی ادبی کامل است .
وسایل را در دستانتان حفظ کنید و دستانتان را در کناره های بشقاب نگه دارید .

 

سوالات خود را از پیش هماهنگ کنید

سعی کنید سوالاتی که میخواهید از شخص در این مجلس بپرسید خیلی سنگین و مشغله آور نباشد و بالعکس با پرسیدن آنها به شخص یک حالت مطبوع و ارامش بخش را بدهید .
همانطور که می دانید هیچوقت در پرسیدن سوال خود ابتدا به شخص نگویید یک سوال !
با گفتن این کلمه یک استرس ناخودآگاه در وجود تمامی افراد ایجاد می کند پس سعی کنید فکر خود را به کار انداخته و از گفتن کلمات دیگر به جای این کلمه ی تنش زا استفاده کنید.

در شب بعدی آخرین مبحث از آداب غذا خوردن رو هم براتون میگذارم و چند تا مطلب از جاهای دیگه و این بحث رو ختم میکنیم.

خیلی ممنونم که مطالب من رو خوندید

یه دنیا فداتون

خدافـــــــــــــــــس

نوع مطلب : مطالب آداب صحیح سرو غذا در روابط، 
برچسب ها : سرو غذا در رستوران، آداب سرو غذا، چگونه در یک رستوران با شخصیت نشان دهیم، شخصیت در غذا خوردن،
لینک های مرتبط :

سلامی مجدد با ادامه ی بحث آداب غذا خوردن با شما عزیزان هستم

غذا را تمیز و کامل بخورید

غذا را قاطی پاتی نکنید و سعی کنید هرکدام از بخش های غذا را به صورت جدا در دهان خود بگذارید و به قول معروف شلغم شروا درست نکنید و همه چیز را به هم نریزید.
در حین غذا خوردن آرام آرام غذا را در دهان خود بگذارید و زیاد عجله ای برای خوردن غذا نکنید.
در حین خوردن غذا آن را از طرف خود  آغاز کنید و به سمت وسط بشقاب ادامه دهید . این که غذا را از هر طرف شروع و مانند این مرغ هایی که در خاک همه چیز را به هم میریزند عمل نکنید این کار بسیار زشت و بسیار بد است. از طرفی هم باعث میشود که نشان دهنده ی شلوغ بودن و بی نزاکت بودن شما باشد.
سعی کنید غذای خود را نیز کامل بخورید و آن را تمام کنید در صورتی که کم خور هستید به طرف مقابلتان دلیل آن را بگویید که به دلیل رژیمتان است و هیچوقت نگویید ظهر غذا زیاد خورده اید و الان جایی برای این وعده ندارید.
این یک توهین بی شرمانه است !
زیرا که شما اگر این شام را با این شخص هستید یعنی اینقدر فرد برایتان کم اهمیت است و یا مدیریت زمانی ندارید که نمیتوانید برای شب و شام شبتان که مخصوص است برنامه ریزی کنید ؟

 

وضعیت کمر را راست نگه داشته و خم نشوید

سعی کنید در حی غذا خوردن کمر خود را خم نکنید و بر روی غذا پخش نشوید.
تنها از قسمت گردن سر خود را به پایین کج کرده تا بتوانید غذا را کامل ببینید.
دست های خود را بر روی غذا به گونه ای حرکت دهید که آرنج های شما نقش بسیار کمی را داشته و بالا و پایین بردن قاشق بر عهده ی بازوانتان باشد.با این کار باعث میشوید که آرنج کمتر شکسته و کمتر حرکت کردن آن از طرفی باعث جلوگیری کردن از برخورد آن با غذا و از طرفی باعث کمتر شدن محدوده ی حرکت دستانتان روی میز میشود که باعث بالاتر رفتن شخصیت شما و راحتی فرد با شما میگردد.
با خم کردن کمر خود روی میز باعث می شوید که نه تنها غذا به خوبی هضم نشود بلکه نشان از بی توجهی به وجود یک شخص در روبروی خود کرده اید و هواستان تنها به خوردن و خوردن است.

 

در بین غذا با عجله غذا نخورید
غذا را آرام ارام بخورید و عجله ای برای تمام کردن آن نداشته باشید در هنگام سرو غذا ٬ وقت بسیار عالی برای جمع کردن سوالات و بهترین وقت برای یک صحبت و یک بحث عالی است.
تنها یادتان نرود که به شما توصیه کردم  فکر کردن را در هنگام خوردن انجام دهید ولی در هنگام پرسیدن سوال تمامی وسایل سرو غذا را نگه دارید
٬ سوالتان را آرام و شمرده و با یک ترکیب جمله بندی صحیح بپرسید ٬ کمی منتظر تفکر فرد مقابل برای جواب آن و خوردن غذای درون دهانشان باشید ٬ پاسخ سوال خود را بگیرید و حال ادامه ی غذا خود را میل کنید.

 

امیدوارم خسته نشده باشید.

با این شخص حقیر همراه باشید تا شب های دیگر

 یا علــــــــــــی

نوع مطلب : مطالب آداب صحیح سرو غذا در روابط، 
برچسب ها : آداب صحیح سرو غذا در یک ملاقات (( قسمت سوم ))، چگونه در رستوران غذا بخوریم، آداب رستوران، دعوت به رستوران آداب آن،
لینک های مرتبط :

چهارشنبه 22 مرداد 1393

سلام دوستان با ادامه ی مبحث آداب غذا خوردن در خدمتتون هستم :

در بین صرف ناهار حرکت و تردد زیاد ممنوع

از زمانی که برای شما غذا روی میز گذاشته شد ٬ بلند شدن از سر میز را ممنوع کنید در یک ضیافت میهمانی که چه شما میزبان باشید و یا میهمان سعی کنید از سر میز مگر در زمان خیلی ضروری بلند نشوید چون با این کار نه تنها باعث پارگی رشته ی کلامی شخص مقابل می شوید بلکه باعث میشود فرد احساس کند که حرف های او و یا خود او زیاد جالب و مهم نیست.

از حرکت های بی خودی و زیاد جلوگیری کنید

 بر روی صندلی زیاد از خود تحرک نشان ندهید و سعی کنید هرجور که هست خود را روی آن صندلی بی تحرک نگه دارید جنب و جوش بسیار زیاد نشان از خستگی شما به بحث میانتان و یا به بی علاقگی شما و کاهش توجه شما به شخص مقابل می انجامد و بیان کننده ی این هست که شما زیاد بلد نیستید روی یک صندلی بند شوید و اصلا آدم درستی برای این شخصیت نیستید.

 

قبل از اجازه ی فرد میزبان غذا خوردن را شروع نکنید

اگر شما میهمان این بزم هستید سعی کنید تا زمانی که میزبان به شما اجازه ی خوردن غذا و یا درخواست شروع صرف شام رو نکرده دست به غذا نزنید .
هرچند شما گرسنه باشید این کار که بدون توجه به شخص مقابل و بدون اینکه غذا هنوز زمانی از گذاشتنش روی میز بگذرد دست به حمله به آن بزنید کاملا نشان دهنده ی بی شخصیتی و بی احترامی و بی توجهی به فرد مقابلتان است.
اگر فرد میزبان شما بودید همیشه از شخص مقابلتان درخواست کنید که غذا خوردن را شروع کند و سعی کنید بگذارید از برداشتن وسایل سرو غذا تا شروع به خوردن غذا را فرد میهمان آغاز کند و سپس شما به همراه ایشان غذا خوردن را آغاز کنید.

 

در بین غذا خوردن فرد زیاد به دهان و نحوه ی غذا خوردن شخص خیره نشوید!

وقتی شخص مقابلتان در حال خوردن غذاست سعی کنید زیاد بدون این که شخص به شما نگاه کند به نحوه ی غذا خوردن و سرو غذای طرف مقابلتان نگاه نکنید.
سعی کنید حتی اگر بحثی را میخواهید شروع کنید ابتدا سر خود را پایین و چشمانتان به غذایتان باشد بحث را شروع کنید منتظر باشید تا فرد صورتش را به سمت مستقیم در آورده و سپس با بالا آوردن صورتتان به چشم های فرد مقابل نگاه کرده و ارتباط چشمی را ادامه دهید.
سعی کنید سوالتان را آرام و بدون عجله و در هنگامی که لقمه را از گلو پایین داده اید و قاشق  و چنگال خود را در کنار ظرف نگه داشته اید بپرسید.
چون وقتی که در حال بریدن غذا و یا جمع کردن غذا روی قاشق هستید سوال خود را مطرح میکنید علاوه بر این که یک فرد عجول تلقی می شوید بلکه به دلیل این که از طرفی ذهن شما مشغول تفکر در نحوه ی سرو غذاست در حال جمع کردن جمله بندی درست برای سوال نمیتواند باشد و ممکن است سوال شما کمی با مشکل برخورد کرده و نتوانید آن را به درستی بیان کنید.

 

امیدوارم تا الان کمکی تونسته باشم بکنم

ادامه ی بحث رو در شب های آینده انشالله براتون میگذارم

خیلی مخلصیـــــــــــــــــــــــــــــم

یا حــــــــــــــــــــق

نوع مطلب : مطالب آداب صحیح سرو غذا در روابط، 
برچسب ها : آداب صحیح غذا خوردن در روابط، جذابیت سرو غذا، خوردن صحیح غذا،
لینک های مرتبط :

دوشنبه 20 مرداد 1393


سلام دوستای گلم باز هم آماده شدم تا برای شما عزیزان مطلبی رو بنویسم

برای جلب افراد همیشه او را به یک ضیافت سرو غذا مهمان کنید. همچنین میتونید برای یک رابطه اولین قرار رو در یک رستوران بگذرونید که واقعا عالی و مفیده.
در تمامی روابط بین جوامع و افراد خوردن غذا با هم به منزله ی بحث های متنوع بین افراد مختلف صورت میگره.
از صرف غذا بین افرادی چون سیاستمداران و دولتمردان بگیر تا چه قشر اجتماعی و افرادی که در ضمینه های مختلف با هم در تقابل هستند.
بحث ما چون من یک فرد اجتماعی هستم روی صحبتم با افراد اجتماع هست و کاری به کار دیگران ندارم پس اگر شما هم جز این افراد هستید امیدوارم توصیه های من به دردتون بخوره.
تصور خوردتون رو بر این بگذارید که شما فردی رو به یک ضیافت شام دعوت کرده اید و برای بار اول شخص می خواد با شما در سر یک میز حضور داشته باشه پس بگذارید از ب بسم الله تمامی کار های درست را با هم مرور کنیم :

 

منتظر شخص بمانید

در جلو درب رستوران و یا کافی شاپ و یا هرجایی که فرد را برای صرف شام و یا نوشیدنی دعوت کرده اید منتظر بمانید تا شخص به اونجا برسد امیدوارم که از نوع ست لباس خوبی استفاده کرده باشید.
به محضی که طرف به سر در اون رستوران رسید لطفا لطفا لطفا شما درب رو باز کنید و باز نگه دارید و از شخصتون بخواید ابتدا ایشون وارد بشه بعدش شما پشت سرش برید داخل .این کار مخصوصا اگر شخصتون جنس مونث بود از واجباته مهم تو یه شام محسوب میشه .
احترام یعنی این نه که کلتونو بندازین پایین و یاعلی برو تو !

 

دعوت به نشستن

وقتی شخص رو به سر میز راهنمایی کردید صندلی رو کمی به عقب بکشید تا فرد بشینه و سپس خودتون در جای مشخصتون که بعد این مطلب میگم بشینید .
از به دنبال پیش خدمت رفتن جدا بپرهیزید حتی شما دوست عزیز ! صبر داشته باشید تا خود شخص برای  سفارش غذاتون بیاد نه که عین این آدمای عجول دنبال پیش خدمت رستوران راه بی افتید یا بلند داد بزنید دو پرس جوجه ... !
میتونید قبل از این که فرد پیش خدمت برسه به شخصتون اجازه بدید که غذاشو بدون هیچ عجله و آرامشی انتخاب کنه. که از میزان  مدت انتخاب غذا و نوع غذایی که شخص مخاطب انتخاب میکنه هم شما میتونید روانشناسی اون فرد رو انجام بدید .
اگر انشالله وقت شد بعدا توضیح این بخش رو هم میدیم.

 

زوجین روبرو و نامزد ها در کنار یکدیگر

اگر این شخص همسر شما بود و همسرتون الان از سر کار یا جایی با مشغله برمی گشت قبل از هر چیز تنها سکوت کنید تا از وقتی نشست و کمی به خودش بیاد.
اصولا این کار یکم زمان میبره و به طرفتون حق بدید چون از نظر روحی توی این همه خیابون شلوغ واقعا آدم به هم ریخته میشه و نیاز داره چند ثانیه و یا حتی چند دقیقه خودش رو مرتب کنه و حواسش رو به شامی که شما میزبانش هستید جمع بکنه. پس دلخور نشید که انگار که نه انگار و انگار برای همسرتون اصلا این شام مهم نبوده و نگاه کن که چقدر بی توجه هست !
نـــــــــه ... !
همسرتون داره خودشو جمع میکنه لطفا یکم صبور باشید تا یه مقدار به خودش بیاد .
اگر تا زمان صرف شام وقعا بی اعتنا بود اونوقت به دنبال دلیل بگردید .مکان شما دقیقا در روبروی همسرتون هست سعی کنید ارتباط چشمی و لبخند رو فراموش نکنید .
نامزد های عزیزم سعی کنید به موقع و حتی زودتر به سر قرار خودتون رو برسونید مخصوصا آقا پسرهای عزیز تا همسر آیندشون از اول زندگی شما رو بی اعتنا به خودش حساب نکنه و با سر وقت رسیدن به محل قرار خودتون رو در ذهن شخص محبوبتون موجه کنید و نشون بدید که برای همسر آیندتون کاملا ارزش قائلید و براتون اهمیت داره.
جای شما نامزد ها همیشه در کنار هم و دست در دست هم هست ولی یادتون نره زیاد شورش رو در نیارید !!!

انشالله ادامه ی این بحث رو در شب های دیگه واستون میگم

خیلی مخلصیم در بــــــــــــــــاز

قربوستون

خدافـــــــــــــــس

نوع مطلب : مطالب آداب صحیح سرو غذا در روابط، 
برچسب ها : آداب صحیح غذا خوردن، آداب صحیح سرو غذا در بیرون، جذابیت سرو صحیح غذا، جذابیت خوردن صحیح غذا، آداب صحیح سرو غذا در یک قرار ملاقات،
لینک های مرتبط :

سلام دوستان بدون هیچ مقدمه ای میرم سراغ ادامه ی مطلبی که در موردش داشتیم صحبت میکردیم

لبخند

در چهره ی خیلی از افراد خندیدن مخصوصا با دندان های سفید و تمیز خیلی نقش قشنگی رو به رخ افراد میکشه پس سعی کنید دندان هاتون رو همیشه تمیز نگه دارید

در هنگامی که دارید به کسی لبخند میزنید عی کنید لبخندتون در عین حال که زیاد شدید نیست باعث یک امید بشه که این کار هم باز به ارتباط چشمی درست برمیگرده

لبخندها خیلی وقت ها باعث یک جرقه ی مفید در ذهن افراد میشن

بگذارید یک مثال بزنم

وقتی شما در یک جلسه هستید که خیلی تنش رو تجربه میکنید به طبع اگر در بین افرادی که دارید صحبت میکنید ارتباط مداوم چشمی و لبخند هایی که به طور عام به لبخند رضایت معروف هست رو مشاهده کنید چه حس خوبی بهتون دست میده؟

این دقیقا در تماتمی افراد صدق میکنه پس به عظمت این جادوی آفرینش پی ببرید

اون لبخند نه تنها برای طرفتون آرامش بخشه بلکه باعث یک اعتبار با ارزش خیلی بالا واسه شما میشه

از طرفی همه ی افراد میدونند که لبخند و خندیدن باعث میشه تا قبل از هرچیزی باعث سلامتی خودمون و بالاتر رفتن روحیه ی فردی و سپس اجتماعی میشه

بخندید که خنده بر هر درد بی درمان شفاست.

البته دوستان بدونید که مطلب کلی برای لبخند هست و خندیدن مد نظر من نبوده.

با این حال باز هم بدونید همیشه خندیدن رو در کنار افراد تجربه کنید تا باعث بهتر شدن روابطتون بشه تا روبروی هم خندیدن و به هم خندیدن که تنها باعث سقوط روابط میشه.

 

امیدوارم تا قسمتی تونسته باشم کمکی رو به وجود مهربون شما عزیزان بکنم.

خیلی مخلصیم شدید

خدافـــــــــــــــــس

نوع مطلب : مطالب لبخند و خوش رویی در روابط، 
برچسب ها : خندیدن، جذب افراد با خنده و لبخند،
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 16 مرداد 1393

سلام علیکم به کل بکسی که بیش از یه سال نبودم ولی اونا به جای من واسم نوشتند

عذرخواهی من رو برای نبود تو این مدت پذیرا باشید

دلایل زیادی وجود داشت که خوب من رو از نوشت و ادامه دادن وبلاگ بازداشت ولی حالا بعد این همه وقت بازم اومدم پشت سیستم برای بهترین های مجازی که پیاماشون رو واسم ایمیل کردن بنویسم.

جا داره واقعا از تک تک بچه هایی که برام پیام میفرستادن تشکر کنم و فقط یک جمله رو برای جبران تمام مهربونیاتون به کار میبرم و اون هم جمله ای نیست جز : دوستتون دارم.

توی وبلاگ که داشتم به سر تیتر ها نگاه میکردم بحث بعدی رو تونستم برای ایده انتخاب کنم و برای شما به قلم در بیارم.

 

لبخند

 

این کلمه ی جادویی حتی وقتی خونده می شه هم باعث تغییراتی چه در روحیه و چه در حالات فیزیکی بدن می شه.

خوب به طبع کسی از لبخند و خندیدن و شاد بودن بدش نمیاد اما یک بحث خیلی مهم در جذابیت نحوه ی خندیدن یا به عبارتی درست خندیدن هست که باید بهش توجه بشه:

قهقهه زدن با خندیدن خیلی متفاوت هست و باید دوستان بدونید که با قهقهه زدن باعث میشید که تنها مجاری تنفسی و داخل دهانی خودتون رو به نمایش بگذارید و هیچ استفاده ی دیگه ای از این نوع شاد بودن نمیشه کرد.

سعی کنید همیشه خندیدن رو تجربه کنید ولی اگر هم مطلب یا اتفاقی که باعث خنده ی شما شده بود به وقوع پیوست جلوی دهان خودتونو با دست پوشش بدید تا یک حالت متشخصی به چهرتون در کنار لبخند نقش ببنده نه یک حالت زننده از خنده ی بلند شما.

هیچ وقت و به هیچ دلیلی به افراد به دید تمسخر نخندید چون با این کار نه تنها باعث نمیشید که خیلی جذاب تر و باحال تر خودتونو نشون بدید بلکه باعث میشید همه حس کنند یک آدم بی شخصیت و بی نزاکت رو دارند جلوی چشمشون تحمل میکنند.

همینطور هیچوقت هم ابوس و ناراحت نباشید!

ناراحت بودن به هر دلیلی باعث یک ترحم میشه ولی هیچوقت باعث جذب و جذابیت نمیشه.

چون انسان به صورت فطری از غم و اندوه متنفر هست.

لبخند زدن هم مانند تمام کار ها باید به وقت و به موقع باشه و مثلا اگر شما بی دلیل و ناگهانی در بین یک جمع بخندید ممکن هست که فردی به اشتباه برداشتی از شما داشته باشه که توهین حساب بشه.

اگر در جمعی بودید و خواستید خودنمایی خود رو بدون حتی گفتن یک کلمه نشون بدید چاره ی کار شما اینه که به شخص از طریق ارتباط چشمی رابطه برقرار کنید و با یک تبسم خیلی زیبا و نه خیلی زیاد و مفرط علاقه ی خود رو به مطلب گفته شده توسط شخص خاطی برسونید.

با این کار در ذهن طرف مقابل شما یک تصویر بسیار زیبا از شما با لبخندی زیبا نقش میشه که بعدها ممکن هست که باعث یک رابطه ی نزدیکتر و به طبع خیلی فراتر از یک رابطه ی اولیه صورت بگیره که دارای منافع خیلی زیادی برای شما بدون هیچ هزینه ای میشه.

چرا که شما تنها با یک تبسم چندین پله خود رو در ذهن فرد خاطی بالاکشیده اید و دیگه نیازی به انجام خیلی از کارها برای جذب شخص به سمت خودتون ندارید.

بهتره که خیلی حرف نزنم و انشالله شب های دیگه هم براتون مطلب هایی رو میگم

خیلی مخلصیم

دوستتــــــــــــــــون دارم

خدافـــــــــــس

نوع مطلب : مطالب لبخند و خوش رویی در روابط، 
برچسب ها : لبخند زدن، لبخند در جذابیت، تبسم کردن، جذب کردن با لبخند،
لینک های مرتبط :

سه شنبه 14 مرداد 1393


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : وحید كوشكی
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر در وبلاگ
  onLoad and onUnload Example

کلیه حقوق این وبلاگ برای جذابیت در دستان تو محفوظ است
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic