جذابیت در دستان تو
جذابیت همیشه یک چهره نیست گاهی یک احساس یا یک صدای آشناست .
به سایت ما خوش آمدید

سلام دوستان گلم کم کم بحث های این وبلاگ داره به سمتی پیش میره که بهترین کارها رو بتونید روی جسم خودتون پیاده کنید تا بهترین تیپ رو داشته باشید.

منم کم کم میام از بحث های لحن گفتن و نوع ارتباط بر قرار کردن میگم و این که آره داداشـــــــــــــــــش مام میایم کمتون کنیم نگین فقط بلدند از شخصیت داخلی بگند و از ظاهر آدما هیچی بلد نیستند !!!

درس اول :
مبحث اول درس ما در مورده نوع نگاه کردنه !

بله اکثر آقا پسرا شاید از این قضیه خبر نداشته باشند که دخترا هر نگاهشون یک معنا داره و اکثر کارها رو میتونند با همین نوع نگاه به طرف بفهمونند

یک مثال ساده رو میتونم بهتون بگم  مثلا وقتی پدرتون تو خونه فامیلا یه کار اشتباه میکنه حتما چشم غره های مادرتون رو دیدید که به سمتش عین تیر زهراگین شلیک میشه :))

دقیقا این نوع نگاه توی اکثر این جنس دیده میشه و نه تنها خیلیها با نگاه حرف میزنند بلکه میشه گفت زبان نگاه رو هم بلدند و میشه باهاشون با نگاه صحبت کرد .

دوستای گلم بنده نمیتونم به صراحت براتون از همه چیز بگم اما امیدوارم خودتون منظور منو درک کنید با مثال هام و بفهمید که چطور باید رفتار کنید .

وقتی شما میخواین نظر طرفتون رو جلب کنید اکثر اوقات میتونید با چند بار نگاه کردن به شخص در زمان های معین و یا وقتی حس میکنید طرفتون توجهش به شما جلب شده منظور خودتون رو به شخص مخاطب بفهمونید .

تذکر : تو رو جون اون مادراتون نگاه ها رو بیشتر از سه یا حداکثر پنج ثانیه به سمت طرفتون نگه ندارید چون در این صورت طرف فکر میکنه شما با چشماتون به قول معروف دارین میخورینش

یا به قول خیلیا هیز بازی در میارید  و اصلا باشخصیت  نیستید .

این خیلی بده خیلی !!!

اصلا امتحان نکنید که حتمی باعث اشتباهتون میشه چون برای جلب توجه یک فرد به خودتون باید سطح اشتباهاتتون رو به صفر برسونید و همیشه اشتباه کردن به معنی انجام یه عمل نیست گاهی حتی به لحن صحبت و یا راه رفتن شما باعث اشتباه در رابطتون و جذاب نشون دادن خودتون میشه .

پس خیلی مراقب باشید.

ادامه ی این بحثو انشااله شب های آینده میگم

در ضمن منتظر نظراتتون هستم

خیلی دوستتون دارم

میبوسمتون

قربـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوس همتون

خدافس

نوع مطلب : مطالب ارتباط چشمی در روابط، 
برچسب ها : نگاه و ارتباط چشمی، ارتباط چشمی،
لینک های مرتبط :

شنبه 31 فروردین 1392


ویتامین ها و عناصر معدنی و رژیم متعادل داشتن باعث می شود که تمام بدن و اعضای داخلی تمام کارهایی که بر عهده شان است را به خوبی انجام دهند.

 

برخی اوقات ریزش مو در اثر عارضه جانبی برخی بیماری ها بوجود می آید و هنگامی که آن مشکل سلامتی برطرف شد، ریزش مو نیز خود به خود درمان می شود. هنگامی که ریزش مو به علت شرایط و بیماری های مو باشد، از قبیل آلوپسی، دائمی می باشد.

 

1- مشکلات تیروئید

یکی از عوارض بیماری هاشیموتو و یا پرکاری تیروئید، ریزش مو به علت عدم تعادل هورمونی می باشد.

هورمون ها، عملکردهای بدن از قبیل رشد موها را تنظیم می کنند.

اگر درمان مناسب داشته باشید، هورمون ها دوباره به حال تعادل می رسند و رویش موها نیز مجددا شروع می شود.

 

2 - بارداری

در بارداری و زمان زایمان، هورمون ها در حال نوسان هستند و ریزش مو عارض می شود.

بعد از بارداری، برای نرمال شدن میزان هورمون ها، سه ماه زمان لازم است.

ریزش مو در زمان بارداری موقتی است و بعدا دوباره رویش مو شروع می شود.

 

3 - داروها

عوارض جانبی برخی داروها، ریزش مو می باشد.

داروهای رقیق کننده خون، داروهای خوراکی ضدبارداری، داروهای ضدافسردگی، داروهای ضدالتهاب غیراستروئیدی، سدکننده های کلسیم و بتابلوکرها همه باعث نازک شدن موها و یا کچلی می گردند.

مصرف زیاد ویتامین A و داروی رتینوئید می تواند باعث ریزش مو شود.

برخی از داروهای شیمی درمانی که برای درمان سرطان به کار می روند نیز باعث از دست دادن کل موها می گردند، اما بعد از شیمی درمانی، رویش موها مجددا آغاز می شود.

هنگامی که شما داروهایی که گفته شد را تحت نظر پزشک قطع کنید، دوباره رویش موها آغاز می شود.

 

4 - آلوپسی

آلوپسی یکی از انواع ریزش موها می باشد.

دو نوع آلوپسی وجود دارد: آلوپسی آره تا و آلوپسی آندروژنیک (آندروژنتیک).

آلوپسی باعث از دست دادن موی سر و یا از دست دادن موی تمام بدن می شود.

در اثر آلوپسی، نازک شدن موها، از دست دادن تکه ای موها و یا کچلی کامل رخ می دهد که این علائم می تواند دائمی و یا موقتی باشد.

دلایل مختلفی برای این عارضه وجود دارد که یکی از آنها مسائل ژنتیکی می باشد.

 

5 - صدمات جسمی

هنگامی که بدن تحت تاثیر فشارهای جسمی قرار می گیرد، چرخه رویش و استراحت کردن مو تخریب می شود و باعث از دست دادن مو می گردد.

هر شوکی در بدن از قبیل: تصادف کردن، جراحی کردن، سوختگی شدید و یا سخت مریض شدن می تواند فولیکول های مو را تحت تاثیر قرار دهد.

در برخی مواقع بعد از یک ماه که از شوک بدنی گذشت، ریزش و یا نازک شدن موها رخ می دهد.

 

برای دیدن ادامه ی مطلب لطفا کلیک کنید .
برو ادامه ی مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : 10 علت اصلی ریزش مو، علت ریزش مو، ریزش مو،
لینک های مرتبط :

جمعه 23 فروردین 1392

یک مرد فکر می کند همین که در خانه باشد نشان دهنده صمیمیت او با همسرش است، آنها حساب نمی کنند که در زمان حضور در اتاق پای کامپیوتر هستند یا فیلم می بینند یا خواب هستند یا...

 

تا به حال شنیده اید که زبانی که زنان حرف می زنند متفاوت از زبانی است که آقایان استفاده می کنند. مثلا وقتی یک خانم می گوید « حرفش را نزن، اصلا برایم مهم نیست »، در واقع می خواهد به طرف مقابل بفهماند که نه تنها موضوع برایش مهم است بلکه باعث ناراحتی اش هم شده است. اما کمتر مردی است که این موضوع را بداند و تعبیر درستی از آن داشته باشد، حالا این موضوع ساده را به تمام وجوه زندگی تعمیم دهید تا درک کنید زنان چه رازهای بزرگی هستند.

مردانی که نتوانند راز شخصیت زنان را کشف کنند خواه ناخواه دچار اشتباه های بزرگی در قبال آنها می شوند تا جایی که ممکن است زندگی و رابطه شان تحت الشعاع قرار بگیرد. در این مطلب شما را با ۹مورد از این اشتبا هات رایج مردها آشنا می کنیم تا شاید کمی به مردها کمک شود که رفتار همسرشان را رمزگشایی کنند.

 

تفاوت هایی از دوران غارنشینی

بیشتر زوج ها اگر بخواهند رابطه ای موفق داشته باشند به حرف زدن اهمیت زیادی می دهند، اما با این همه حرف زدن باز هم مردها می گویند که فکر می کنند زنان یک راز بزرگ هستند و نمی توان از کار آنها سر درآورد و همین عدم شناخت باعث می شود که اختلاف عقیده ای کوچک مثل جارو کردن خانه یا چیدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی منجر به دعوایی اساسی شود و به جاهایی برسد که طرفین شروع کنند از همه چیز و حتی خانواده های هم ایراد گرفتن.

 

در این مواقع نمی توان گفت هر دو طرف بی تقصیرند ولی شاید تقصیر چندانی نداشته باشند و همه اینها ناشی از تفاوت دیدگاه هایشان باشد. باید بدانید خانم ها و آقایان بیشتر از آنکه فکرش را بکنید با هم متفاوت هستند. دکتر آلیسون آرمستانگ، روانشناس کالیفرنیایی می گوید: این تفاوت ها از همان دوران غارنشینی تا زندگی های مدرن امروزی در زندگی زنان و مردان وجود داشته است.

 

اشتباه یک : چرا مردها حرف خانم های شان را گوش نمی کنند؟

به نظرتان آشنا نمی آید؟ بیشترین شکایت خانم ها این است که مردشان به حرف آنها گوش نمی دهد.

متاسفانه مردها قدرت یک گفت وگوی ساده و عاشقانه را دست کم می گیرند.خانم ها طی گفت وگو دوپامین یا همان هورمون لذت در بدن شان بالا می رود و در نتیجه طی این گفت وگو ارتباط قوی تر می شود اما برای بیشتر مردها گفت وگو اینقدر اهمیت ندارد.مردها متوجه نمی شوند که خانم ها حرف می زنند تنها برای اینکه احساس کنند به طرف مقابل وصل هستند، آنها فکر می کنند که همسرشان حرف می زند که خواسته اش را مطرح کند.از طرف دیگر مردها به طور غریزی می خواهند مشکلات همسرشان را حل کنند، حتی اگر خانم از او کمک نخواهد.

 

راه حل : یک عبارت هست که می تواند برای خانم ها معجزه کند: « برای من از خودت بیشتر بگو» و اگر شما می خواهید واقعا او را خوشحال کنید، بگویید: « من به حرف هایت علاقه مندم »

 

اشتباه دوم : مردها پیشنهاد کمک نمی دهند

خانم های شاغل بیشتر اوقات روزشان را در دفتر کار سپری می کنند و بعد هم باید مشغول غذا پختن و رسیدگی به خانه شوند، آیا به نظر شما این توقع زیادی است که زنی انتظار داشته باشد بدون اینکه از همسرش بخواهد ظرف ها را بشوید؟

وقتی یک زن کمک می خواهد یا به کمک نیاز دارد، ممکن است به طور مستقیم خواسته اش را مطرح نکند و هیچ کس هم انتظار ندارد که یک خانم هیچ وقت به کمک احتیاج نداشته و مانند یک شیرزن از کسی انتظاری نداشته باشد.

قبول کنید که این فراتر از توانایی یک زن معمولی است، مردی که قدرت جارو کردن در استحکام یک رابطه را متوجه نشود به احتمال زیاد با همسرش مشکل خواهد داشت، مردها باید بدانند که امور خانه در روحیه همسرشان به شدت تاثیر می گذارد.

اما چگونه؟ برای بیشتر زن ها، کارهای خانه و تمیز بودن آن نقش مهمی در احساس شان نسبت به زندگی دارد و اینکه همسرشان در این امر به آنها کمک کند می تواند به زندگی امیدوارشان کند.

 

راه حل : اول از همه شما به عنوان یک مرد باید با دیدن تلویزیون و فیلم ها متوجه شوید که یک زن چه کارهایی انجام می دهد

احتمالا خواهید دید که بیشتر اوقات خانم ها آرام و قرار ندارند، اگر همسر شما نیز چنین است هر چه سریع تر به کمکش بشتابید و دوم اینکه مردها نیاز دارند که کلمه « کمک » را از پیشنهادهای خود حذف کنند. یک زن برای اینکه توانایی اش را نشان دهد جواب طبیعی اش به پیشنهاد کمک « نه » است؛یعنی می گوید « ممنون خودم انجام می دهم » پیشنهاد می کنیم به عنوان شوهر از او بپرسید « آیا کاری هست که بتوانم انجام دهم؟ »

 

نکته مهم : از قانون طلایی « ارتباط موفق » چیزی شنیده اید

بارها و در جاهای مختلف درباره تفاوت های زن و مرد صحبت شده ولی برای بیشتر مردها رفتار زن ها همچون یک راز است و شاید غفلت از همین تفاوت ها گاهی باعث می شود یک موضوع کوچک و یک اختلاف نظر جزئی تبدیل به یک دعوای بزرگ و دلخوری زیاد شود. قانون طلایی برای حل این مشکل این است؛ همان گونه که دیگران با شما رفتار می کنند با آنها رفتار کنید، مردها معمولا همان گونه که دوست دارند همسرشان با آنها رفتار کند با او رفتار می کنند و همین باعث به وجود آمدن اختلافات می شود چون زن ها و مردها متفاوتند.

 

اشتباه سوم : او با شما فرق دارد

آیا تا به حال دیده اید که بعضی از مردها وقتی می خواهند خیلی همسرشان را خوشحال کنند به او وسایلی چون ایکس باکس هدیه می دهند، چون همان کاری را می کنند که دوست دارند همسرشان انجام دهد. وقتی مردی هدیه می دهد بیشتر به نیازهای خودش فکر می کند نه اینکه همسرش چه وسیله ای نیاز دارد و در نهایت همین رفتار اثر خود را در زندگی نشان می دهد.

البته این فقط یک ویژگی مردانه نیست، همه مردم به طور طبیعی فکر می کنند دیگران نیز خواسته هایی شبیه خودشان دارند، چون همه فکر می کنند دیگران هم شبیه آنها هستند.مردان و زنان عموما خواسته هایی همساز دارند اما اگر زن و شوهری اینگونه نباشند مشکلات زیادی برایشان پیش می آید.

 

راه حل : مردها نیاز دارند درباره احتیاجات همسرشان بیشتر بدانند، اینکه چطور باید او را حمایت کنند و اینکه او چگونه شوهری را دوست دارد؟به دست آوردن این اطلاعات خیلی سخت نیست تنها کافی است از همسرتان سؤال کنید. به خانم تان اجازه دهید که به راحتی با شما ارتباط برقرار کند و توقعاتش را بگوید.

 

اشتباه چهارم : چرا او ساکت است؟

مردها فکر می کنند وقتی همسرشان یک روز با آنها صحبت نمی کند حتما در حال جریمه کردن آنهاست اما حقیقت این است که روحیه او آسیب دیده و نمی تواند صحبت کند. گاهی همین سکوت مردها را به اشتباه می اندازد و باعث می شود وضعیت را بدتر کنند. مرد می خواهد به زن اجازه دهد تا خودش حالش خوب شود اما باید بداند طولانی شدن سکوت زن می تواند عواقب بدی به دنبال داشته باشد. مردها فکر می کنند سکوت خوب است و حال زن را خوب می کند اما برای زن این سکوت، آرامش پیش از توفان است.

 

راه حل : وقتی یک زن ساکت است، باید مرد از او علت سکوتش را بپرسد، مردها باید همیشه همسرشان و احساسات او را چک کنند

باید بدانید که عبارت معجزه آسا در این مواقع این است « عزیزم در ذهنت چه می گذرد؟ » در این مواقع باید مرد بیش از همیشه خود را دلسوز نشان دهد چون در این صورت زن احساس امنیت می کند و راحت تر احساسات واقعی اش را مطرح می کند.

اگر نمی دانید چگونه گفت وگو را شروع کنید می توانید بگویید «من نمی دانم چه کاری کرده ام، اما خیلی متاسفم که ...»


برای دیدن ادامه ی مطلب لطفا کلیک کنید .برو ادامه ی مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : 9 اشتباه مردانه در زندگی زناشویی و راه حل آن، زندگی زناشویی، مردانه، در زندگی زناشویی و راه حل آن،
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 22 فروردین 1392

زیبایی واقعی، آن خودآگاهی است که شما را وا می‌دارد خود را دوست بدارید و با اعتماد به نفس و برخوردی گرم و دلنشین با دیگران روبه‌رو شوید و به آنها نشان دهید که آدم خیلی خاصی هستید و از جذابیتی ویژه برخوردارید. رفتار مهرآمیز شما سبب می‌شود که دیگران دوستتان بدارند، تحسینتان کنند، از مصاحبت و معاشرت با شما لذت ببرند و در همه موارد روی شما به عنوان آدمی با شخصیت و جذاب حساب کنند.

 

 

 

حفظ تعادل بین انرژی و آرامش است که شما را در هر محفل و مجلسی، تحسین برانگیز نشان می‌دهد. هر کس باید شخصیتی خاص خود داشته باشد. هرگز دیگران را الگو قرار ندهید. خود باشد. هیچ بچه‌ای بی‌تفاوت و عاری از جذابیت زاده نمی‌شود.

 

 

 

هر کس در خودش چیزی دارد که باید کشف کند. هر یک از ما معجزه‌ای هستیم- معجزه آفرینش. ما می‌توانیم خود را به کمال برسانیم. فقط کافی است که بخواهیم. البته با توجه به استانداردهای زیبایی، تنها تعداد انگشت شماری از ما زیبا خوانده می‌شوند، اما واقعیت این است که هر کس نوعی زبیایی و ملاحت در خود دارد که باید کشف کند.

 

حتما زیبایانی را دیده‌اید که آنقدر محو جمال خود شده‌اند و به خود بالیده‌اند که از نظر دیگران افتاده، مطرود شده‌اند. مهم این است که شما درباره خود خوب و مثبت فکر کنید، اما در رویارویی با دیگران این تصور را به خودخواهی و خودبینی بدل نکنید و آدمی سرزنده و جالب به نظر برسید. در نتیجه، این زیبایی جسمی فانی نیست که دیگران را به طرفتان می‌کشد، بلکه زیبایی باقی وجوتان است که همه را مجذوب می‌کند. در این ماه زیبایی، بزرگترین امیدم این است که شما دریابید در واقع که هستید و چگونه می‌توانید خود را بهترینی که می‌توانید بکنید و به خود بگویید: «تو را دوست دارم!» و خود را خوشبخت، متکی به خود، مثبت و سرزنده حس کنید و به دیگران بشناسانید.

 

 

 

حتی اگر دوران میانسالی و کهنسالی را می‌گذرانید، می‌توانید خود را با نشاط و فعال حس کنید و دگرگونی‌هایی مثبت در خود پدید آورید. روش حس کردن زیبایی و کنار آمدن با زندگی را فرا بگیرید و به سال خوب و زیبایی که در پیش دارید بیندیشید. راه‌های پیشنهادی، غیر عملی و دشوار نیست. شما احتمالا به راه‌های دشوارتری هم نیاز ندارید. شاید یک درصد نیازمند چنین راه‌هایی باشند. اما هر کس می‌تواند از تجدید نظر درباره خود بهترین نتیجه را بگیرد و اینک، زمان همین کار است. چند ریسک کوچک که بتواند شیرینی و هیجانی به زندگیتان ببخشد و تنوعی پدید آورد، یکنواختی عذاب‌آور و وحشت‌انگیز را از دنیایتان بیرون می‌اندازد. بکوشید با دید تازه‌ای به خود بنگرید و با طرز تفکر جدیدی درباره خود بیندیشید. برای رشد و تحول و تکامل سالم، باید بالا رفتن را آموخت، حالا می‌خواهد بالا رفتن از یک درخت باشد، یا امتیاز آوردن در یک بازی و یا …

 

ما همیشه بچه‌هایمان را تشویق می‌کنیم بالا بروند، در بازی جنب و جوش و حرارت بیشتری به خرج بدهند، نیروهای خود را کشف کنند و میزان لیاقتشان را بیازمایند. آزمون، تمرین، تلاش، آموزش و رشد به بچه‌ها محدود نمی‌شود. به خود جرات بدهید شادی‌ها را تجربه کنید و زندگی جذاب و پر هیجانی را بگذرانید. سر حالی و سرخوشی، نوعی زیبایی در شما پدید می‌آورد که در سراسر عمر با شما خواهد بود، البته اگر به بالا رفتن ادامه دهید و از صعود باز نمانید.

 

 

 

زیبــا شــو دات کام

نوع مطلب :
برچسب ها : زیبـایی فراتر از ظاهر است، زیبـایی، فراتر از ظاهر،
لینک های مرتبط :

چهارشنبه 21 فروردین 1392


مراقبت از لب‌ها کار دشواری نیست، فقط باید به التهاب یا هرگونه دردی که ممکن است در آنها احساس کنید، توجه کرده و نکات زیر را در نظر بگیرید.

 

چرب کردن لب‌ها

همانند سایر ارگان‌های بدن، پوست لب نیز دارای دو بخش بیرونی و درونی است؛ اما برعکس سایر قسمت‌های پوست، بخش درونی یا میانی آن هیچ مو یا غده عرق ندارد. به عبارت دیگر، این بخش به طور مستقیم تحت تأثیر شرایط محیطی دچار آسیب‌دیدگی می‌شود و هیچ راهی برای محافظت از آن وجود ندارد. لب‌ها به دلیل نداشتن غدد چربی، خیلی زود خشک شده و ترک می‌‌خورند؛ به همین دلیل باید مرتب آنها را مرطوب و چرب کرد. تا جایی که می‌توانید لب‌هایتان را زبان نزنید و پوست آنها را با ناخن‌های‌تان جدا نکنید. این کار باعث حساسیت و سوزش پوست لب می‌شود. بعد از مسواک زدن دندان‌ها می‌توانید گاهی مسواک را روی لب‌ها نیز بکشید تا سلول‌های مرده پوست لب از آن جدا شوند و سلول‌های جدید بهتر رشد کنند. البته برای کشیدن مسواک روی لب‌ها بهتر است پرزهای مسواک از نوع نرم باشد بعد از اینکار از پماد لب استفاده شود.

 

داروهای طبیعی برای لب‌ها

بیش از یک قرن است که پزشکان و دانشمندان درصدد یافتن مرحمی برای درمان خشکی و ترک‌خوردگی لب‌ها و زیباتر جلوه دادن آن هستند. اغلب داروهایی که تاکنون تهیه شده‌اند، حاوی وازلین می‌باشند، ولی تأثیر آنها موقتی و زودگذر است و باید به طور مستمر مورد استفاده قرار گیرند. داروهایی که از مواد طبیعی تهیه می‌شوند، بهترین نتیجه را دارند. برخی از این داروها را می‌توان به صورت خانگی نیز تهیه نمود.

 

مواد لازم جهت تهیه پماد لب خانگی

 

موم عسل ۱- ۲ قاشق سوپخوری

روغن گیاهی (روغن بادام یا روغن زیتون یا جوجوبا) ۵- ۶ قاشق سوپخوری

عسل ۲ قاشق سوپخوری

روغن مخصوص (نعنا، اسطوخودوس، بابونه و …) ۲ قطره

کپسول ویتامین E

(400 میلی‌گرمی) ۱عدد

 

برای روش تهیه و چند راه برای از بین بردن ترکهای لب به ادامه ی مطلب بروید .برو ادامه ی مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : با لبهایی شاداب بخندید، جلوگیری از ترک لب، ترک لب، چرب کردن لب‌ها، داروهای طبیعی برای لب‌ها، مواد لازم جهت تهیه پماد لب خانگی، چند گام اساسی برای از بین بردن ترکهای لب،
لینک های مرتبط :

سه شنبه 20 فروردین 1392

در گذشته لباس پوشیدن تابع آداب و رسوم و قوانین دشواری بود که همه ناچار به تبعیت از آن بودند. کم‌کم برخی محدودیت‌ها از میان برداشته شد و طراحان مد، طرح‌های گوناگونی ابداع و به بازار عرضه کردند که هر کس در هر مقام و موقعیت اجتماعی به مقتضای بودجه خود و نیز با توجه به وضعیت ظاهریش می‌توانست طرحی برگزیند و لباسی بپوشد. امروزه بر میزان رهائی از این قید و بند نیز افزوده شده است به این معنا که هیچ‌کس کورکورانه دنبال مد نمی‌رود و در لباس پوشیدن پیش و بیش از همه‌چیز سلیقه خود را در نظر می‌گیرد.

 

لباسی متناسب با وضعیت خود بپوشید

لباسی که می‌پوشید در درجه اول باید برای خود شما خوش‌آیند باشد و در آن احساس آرامش و اعتماد به نفس کنید. آنچه می‌پوشید باید با شخصیت شما متناسب باشد. هرگز نگذارید دوستان و نزدیکان، شما را تحت‌ تأثیر قرار دهند. لباسی باید بپوشید که به آن نیاز دارید، لباسی که با بودجه شما مطابقت کند. هیچ‌گاه چشم‌بسته دنبال مد نباشید. لباس باید با اندام شما سازگار باشد. شیک‌پوشی به معنای برده مد بودن نیست.

 

کمد خوب لباس

 

یک کمد خوب لباس، کمد مرتبی است که لباس‌های کهنه و نو با توجه به رنگ، جنس و فرم در کنار هم جای گرفته‌اند. نگاهی به کمد لباس‌های خود بیندازید! ببینید لباس‌هائی را که تنها به خاطر پیروی از مد خریده‌اید چند بار پوشیده‌اید. معمولاً این‌گونه لباس‌ها خیلی زود از مد می‌افتند و غیرقابل استفاده می‌شوند.

 

سادگی کلید خوش‌پوشی است

 

مدل‌های ساده همیشه قابل استفاده هستند. سعی کنید لباس‌های‌تان را از جنس‌های خوب و بادوام و طرح‌های ساده و کلاسیک انتخاب کنید. مدل‌های فانتزی و چشمگیر خیلی زود از مد می‌افتند.

 

طراح لباس خود باشید!

 

مد با طراحان لباس آغاز نشده است و به آنها نیز ختم نمی‌شود. لزومی ندارد دنباله‌رو آنها باشید. برای خود لباس‌های مناسبی طرح کنید. بعضی‌ها تصور می‌کنند که باید هر روز به رنگی و شکلی درآیند تا شیک‌پوش شمرده شوند. این اشتباه بزرگی است. معنی شیک‌پوشی داشتن لباس‌های متعدد نیست، طرز پوشیدن و جور کردن لباس‌هاست. خوش‌سلیقه و خوش‌پوش کسی است که از کمترین امکانات بهترین سود را می‌برد. چنین کسی با خرید یک لباس تازه لباس‌های قدیمی را کنار نمی‌گذارد. سعی می‌کند با تغییراتی کوچک آنها را نیز مورد استفاده قرار دهد. مثلاً یک کت قدیمی خوش‌دوخت با یک دامن جدید می‌تواند جور شود و یک دست لباس شیک بسازد و یا یک بلوز قدیمی با یک کمربند، شکل تازه‌ای به خود می‌گیرد.

 

کیفیت مهم‌تر از کمیت

 

هرگز اجناس ارزان و به اصطلاح بنجل نخرید. فکر نکنید با خرید ارزان به اقتصاد خانواده کمکی کرده‌اید. یک لباس خوب بارها پوشیده می‌شود، بی آنکه از شکل بیفتد. به‌خصوص برای بچه‌ها اجناس خوب و بادوام بخرید، زیرا لباس بچه‌ها زود به زود باید شسته شود. اجناسی بخرید که قابل شست‌‌و شو و بادوام باشد. یک لباس خوب می‌تواند بیش از چند لباس بد و ارزان به شما خدمت کند.

 

برای دیدن ادامه ی مطلب لطفا کلیک کنید .برو ادامه ی مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : نکاتی طلایی برای لباس ها، برای لباس ها، نکاتی برای لباس ها،
لینک های مرتبط :

دوشنبه 19 فروردین 1392


خود را در آینه نگاه می‌کنید و تصویر زنی پژمرده با چشمان خسته و بی‌حالت در آن می‌بینید. داشتن خواب کافی شبانه نمی‌تواند سیاهی زیر چشمان‌تان را از بین ببرد. شاید به کم شدن آن کمک کند، اما برای خلاصی از آن ابتدا باید به علت ایجاد آن پی ببرید. چه چیزی باعث ایجاد سیاهی زیر چشم می‌شود.

 

دلایل

 

   ژنتیک

مهم‌ترین علت بروز سیاهی و کبودی زیرچشم، عامل ژنتیک است. اگر به طور ارثی پوست نازکی دارید، مسلماً رگ‌های خونی زیر چشم‌تان، بیشتر مشخص می‌شوند. بسیاری از افرادی که زیر چشم‌ها‌ی‌شان کبود و سیاه است، آن را از والدین خود ارث برده‌اند.

   سن و سال

سن و سال نیز یک عامل مهم دیگر است. در طول سال‌های زندگی، پوست کلاژن خود را از دست می‌دهد و رگ‌های ریز زیر آن بیشتر دیده می‌شوند. حمام آفتاب گرفتن این فرایند را تسریع می‌کند و باعث از بین رفتن بیشتر کلاژن و پیدایش خال‌های رنگی روی پوست می‌شود.

   حساسیت‌های فصلی

حساسیت‌های فصلی باعث ترشح بیشتر هیستامین در بدن شده و به این ترتیب رگ‌های خونی ملتهب و متورم می‌شوند. پوست زیر چشم خود را با انگشت‌تان کمی بکشید. اگر پوست قسمت کشیده شده تیره‌تر و کبودتر شد، یعنی این مسأله در مورد شما بیشتر جنبه ژنتیکی دارد و یا اینکه در اثر افزایش سن و سال تیره‌تر شده است؛ اما اگر رنگ آن تغییر نکرد و به همان حالت قبل بود، نشان می‌دهد که تیر‌گی زیر چشم‌های‌تان در اثر حساسیت و یا اشعه‌های زیانبار نورخورشید ایجاد شده است.


برای دیدن نحوه ی درمان و پیشگیری به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید .برو ادامه ی مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : درمان کبودی زیر چشم، کبودی زیر چشم،
لینک های مرتبط :

یکشنبه 18 فروردین 1392
7 تیپ جذاب و مورد پسند خانم ها


آیـا تـا به حال فکر کرده اید که چرا همیشه بعضی از مردها در ارتـبـاطات خود با خانم‌ها از سایرین موفق تر هستـند؟ گــروه خاصی از مردها وجود دارند که خانم‌ها به هیچ وجه نمی‌تـوانند از آنها اجتناب کنند و این امر هیچ ارتباطی به چهره‌های زیبا و یا تناسب اندام آنها ندارد.


حقیقت این است که خانمها به گروه ویژه ای از خصوصیات اخلاقی مردها علاقمند هستند و طبیعتا بـسـمت کسانی کشیده می‌شوند که آن ویژگی‌ها را دارا باشند.

در این قسمت 7 مورد از این ویژگی‌های "ایده آلیستی" و توضیح آنکه چرا خانم‌ها عاشق این خصوصیات هستند را برای شما ذکر می‌کنیم. البته نباید خود را به یکباره تغییر دهید و و شخصیت خود را به طور کامل عوض کنید. شاید برخی از این صفات مناسب حال شما نباشند، توجه داشته باشید که خانم‌ها به سادگی متوجه تناقض موجود در شما خواهند شد.

از بین تمام ویژگی‌ها چند موردی را که بیشتر با شما سازگاری دارد، انتخاب کنید و سعی کنید هر یک از آنها را در وجود خود پرورش دهید. شاید در حال حاضر هم بعضی از آنها در وجود شما یافت شود اما با نگاه کوتاهی که به این مقاله می‌اندازید متوجه خواهید شد که خانم‌ها به دنبال چه چیزی در شما هستند، این امر موفقیت شما را تضمین خواهد کرد.

1- مرد رمانتیک
آقایی که به عشق کلاسیک اعتقاد داشته باشد، دائما برای او گل و شکلات بخرد، بر سر میز شام شمع روشن کند، برای اینکه نشان دهد به یاد اوست با وی تماس تلفنی بگیرد، به چشمان بانوی خود خیره شود و احساسات قلبی خود را به بیرون بریزد.

چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: خانم‌ها نیاز دارند که مورد احترام قرار گیرند و یک مرد رمانتیک این نیاز زن‌ها را برآورده می‌سازد. این مرد با ژست‌های رمانتیکی که به خود می‌گیرد به او نشان می‌دهد که دوستش دارد، و در مقابل خانم نیز برای تلافی گرایشات رمانتیک خودش را در طبق اخلاص قرار می‌دهد.

2- مرد با اعتماد به نفس
او کاملا مطمئن است و به خود اعتماد کامل دارد، مردم او را به عنوان یک فرد مثبت می‌شناسند و تجلی قدرت و اراده است ( البته توجه داشته باشید که مردهای خودبین و از خود راضی شامل این گروه نمی‌شوند) به ارتباط خانم‌ها با سایر مردها حسادت نمی‌ورزند و اصلا احساس نمی‌کنند که ممکن است به وسیله دوستان مذکر و یا همکاران خانم تهدید شوند.

چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: زن‌ها جذب مردهای مطمئن می‌شوند. اگر خود را بزرگ تصور کنید بدون شک چنین تصوری در فرد مقابل نیز ایجاد خواهد شد. یک مرد با اعتماد به نفس به دنبال تایید و تمجید خانم‌ها نیست و همین امر باعث می‌شود که بیشتر مورد توجه آنها قرار بگیرد.

3- مرد هنرمند
یک مرد هنرمند خودجوش که در حال زندگی می‌کند و برای اظهار عشق و علاقه اغلب از خلاقیت خود استفاده می‌کند مثلا برای خانم شعر می‌سراید و یا یک نقاشی زیبا می‌کشد.

چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: تمام زن‌ها دوست دارند احساس کنند که خاص و بی همتا هستند و چه راهی بهتر از اینکه شما او را الهه و منبع الهام خود قرار دهید. او شیفته ذهن خلاق مردهای هنرمند است خصوصا هنگامیکه او را نیز با هنرشان در می‌آمیزند.

 

برای مشاهده ی ادامه ی مطلب لطفا کلیک کنید .

 برو ادامه ی مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : 7 تیپ جذاب و مورد پسند خانم ها، تیپ جذاب، مورد پسند خانم ها، تیپ جذاب خانم ها،
لینک های مرتبط :

شنبه 17 فروردین 1392

کدام شخصیت‌ها برای ازدواج به درد هم می‌خورند؟

ماجراجویان با ماجراجویان ازدواج کنند

افراد ماجراجو عاشق ریسک کردن هستند.

اگر چنین شخصیتی داشته باشید، احتمالا بسیار کنجکاو، خلاق و پرانرژی هستید و معمولا فرد خودانگیخته‌ای هستید.

 علایق فراوانی دارید؛ از کوهنوردی و ماهی‌گیری گرفته تا رفتن به سینما و تئاتر.

 

گزینه ازدواج:

شما با افراد ماجراجویی که درست مانند خودتان باشند، به خوبی رابطه برقرار می‌کنید.

 اگر دنبال همسر ایده‌آل خودتان هستید، عجله نکنید؛ چون ماجراجویی شما باعث می‌شود خیلی سریع در عشق گرفتار شوید و عاقلانه‌ عمل نکنید.

 اگر به کسی واقعا علاقه دارید، به خودتان فرصت دهید تا بهتر او را بشناسید.

 در عین حال گاهی ماجراجویی بیش از اندازه ممکن است شما را وسوسه‌ کند که روابط جدید را امتحان کنید ولی باید با این خصوصیت نادرست مبارزه کنید.

 

روان‌شناسی شخصیت:

افراد ماجراجو شخصیت خود را بیش از همه مدیون میزان ترشح زیاد هورمون دوپامین در مغزشان هستند.

این هورمون، همان هورمونی است که به شما احساس شادی و شادابی و سرزندگی می‌بخشد.

اگر آدم خلاقی باشید، احتمالا خصلتا باوفا هستید و وظیفه‌شناسی و آبروداری از خصوصیات عالی شخصیت شماست.

 آرامش، اجتماعی بودن و مدیریت عالی منابع انسانی از خصوصیات عالی شخصیت شماست

 

خلاق‌ها با خلاق‌ها ازدواج کنند

اگر آدم خلاقی باشید، احتمالا خصلتا باوفا هستید و وظیفه‌شناسی و آبروداری از خصوصیات عالی شخصیت شماست.

 آرامش، اجتماعی بودن و مدیریت عالی منابع انسانی از خصوصیات عالی شخصیت شماست.

 شما دوست دارید از قوانین پیروی کنید و می‌توانید به راحتی برای زندگی خودتان برنامه‌ریزی داشته باشید و طبق آن برنامه قدم به قدم به هدف‌تان برسید.

 دیگران از شما بسیار راضی و خشنود هستند و شما را به عنوان آدمی قابل اعتماد می‌شناسند.

 

گزینه ازدواج:

 افراد خلاق و سازنده درست مانند خودتان، زوج مناسبی برای شما هستند.

 طرف مقابل‌تان ممکن است قدرت حمایت‌گری شما را بپرستد ولی مواظب باشید این حمایت همه‌جانبه، این احساس را در همسرتان ایجاد نکند که دارید مرتب او را کنترل می‌کنید.

شما و همسرتان احتمالا سال‌ها با هم زندگی خواهید کرد چون افرادی مثل شما برای حفظ و تداوم زندگی‌شان هر کاری می‌کنند و وفاداری به طرف مقابل رکن نخست زندگی‌شان است.

 

روان‌شناسی شخصیت:

 شخصیت آرام و موقر خود را باید مدیون هورمون سروتونین باشید.

این ماده شیمیایی می‌تواند اخلاق شما را تعدیل کرده و عصبانیت و حالت تهاجمی شما را کنترل کند.

 

برای دیدن ادامه ی شخصیت های متناسب بر روی ادامه ی مطلب کلیک کنید.برو ادامه ی مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : کدام شخصیت‌ها برای ازدواج به درد هم می‌خورند؟، کدام شخصیت‌ها، شخصیت‌ برای ازدواج، ازدواج به درد هم می‌خورند؟،
لینک های مرتبط :

جمعه 16 فروردین 1392

اگر مایلید اطلاعات بیشتری درمورد شخصیت خودتان وخصوصیاتی که باعث می‌شوند دیگران شما را بیشتردوست داشته باشند پیدا کنید به تست زیربا کمال صداقت پاسخ دهید.این تست جدیدترین تست روان شناسی درکشورآمریکا است.

 

 

 

۱- فرض کنید شما مشخصه صورت کسی هستید,کدام قسمت ازصورت او هستید؟

 

الف : چین وچروک

 

ب : لکه

 

ج : خال زیبایی

 

د : کک ومک

 

ت :لبخند

 

 

 

۲- دوست دارید چه نوع پرنده ای باشید؟

 

الف : شباهنگ

 

ب : جغد

 

ج : عقاب

 

د : فلامینگو

 

ت : پنگوئن

 

 

 

۳- کدام یک ازآلات موسیقی را دوست دارید؟

 

الف: پیانو

 

ب : ویلون

 

ج : سازدهنی

 

د : گیتار

 

ت : دف

 

 

 

۴- کدام یک ازبرنامه های تلویزیونی برای شما جالب تراست؟

 

الف : اخباروبرنامه های مستند

 

ب : فیلم های درام وزندگی نامه

 

ج : هیجانی وپلیسی

 

د : عشقی وماجرایی

 

ت : کمدی وکارتون

 

 

 

۵- کدام یک ازبازی های شهربازی را بیشتردوست دارید؟

 

الف : هیچ کدام , من ازشهربازی متنفرم

 

ب : قطاریا قایق

 

ج : نمایش واجرای کمدی

 

د : چرخ وفلک ووسایلی که سریع می چرخند

 

ت :ترن های هوایی سریع السیر

 

 

 

۶- آیا شما به اشتباهات خودتان می‌خندید؟

 

الف : هرگز

 

ب : به ندرت

 

ج : برخی مواقع

 

د: معمولا

 

ت: همیشه

 

 

 

۷- اگردوست شما سربه سرتان گذاشت چه عکس العملی نشان می دهید؟

 

الف : عصبانی می‌شوید

 

ب: ناراحت می‌شوید

 

ج : برایتان جالب است

 

د: تلافی می‌کنید

 

ت :چندین برابرتلافی می‌کنید

 

 

 

۸- اولین چیزی که صبح موقع بیدارشدن به فکرتان خطورمی‌کند چیست؟

 

الف : کارویا تحصیل

 

ب: مشکلات زندگی

 

ج : صبحانه

 

د : روزی که درپیش دارید

 

ت : کاری که تا شب انجام خواهید داد

 

 

 

۹- درزندگیتان چه شعاری دارید؟

 

الف :وقت طلاست

 

ب: سحرخیزباش تا کامروا باشی

 

ج : آنچه برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند

 

د : زندگی کن وبه دیگران هم اجازه زندگی کردن بده

 

ت : بی خیال باش , هرچه بادا باد

 

 

 

۱۰- آیا به همه حیوانات علاقه مندید؟

 

الف : اصلا

 

ب: تعداد کمی ازحیوانات

 

ج : برخی ازحیوانات

 

د: بیشترحیوانات

 

ت : تمام حیوانات

 

 

 

۱۱- شما لبخند می‌زنید؟

 

الف : هرگز

 

ب: به ندرت

 

ج : گاهی اوقات

 

د :اغلب

 

ت : آنقدرزیاد که برخی فکرمی کنند دیوانه هستم

 

 

 

۱۲- نظردیگران راجع به شما اغلب کدام مورد است؟

 

الف : بی رحم

 

ب : سرد وبی احساس

 

ج :زیبا

 

د : دوست داشتنی

 

ت : خوشگذران

 

 

 

۱۳- شما احساس عشق وقدردانی خود را نشان می‌دهید؟

 

الف : هرگز

 

ب : به ندرت

 

ج : گاهی

 

د :اغلب

 

ت : حداکثرتا جایی که امکان دارد

 

 

 

۱۴- شما اعتقاد دارید که برای شاداب بودن باید ساعاتی ازروز را منحصرا صرف خودتان کنید؟

 

الف :اصلا

 

ب: احتمالا نه

 

ج : گاهی

 

د : بله

 

ت : البته ,تا جایی که امکان دارد به خودتان می‌رسید

 

 

 

۱۵- آیا زندگی شما بابرنامه ریزی پیش می‌رود؟

 

الف : من حتی درتعطیلات هم برنامه ریزی می‌کنم

 

ب : همیشه برنامه ریزی می‌کنم

 

ج : بستگی به روزهفته دارد

 

د :درصورت امکان اجازه می‌دهم که خودش پیش آید

 

ت:همیشه بدون برنامه ریزی روزها را طی می‌کنم

 

 

 

 

 

حال امتیازات کنارگزینه هایی را که انتخاب کرده اید جمع کنید.

 

گزینه الف۱ امتیار, گزینه ب ۲امتیاز , گزینه ج ۳ امتیاز, گزینه د ۴ امتیاز, گزینه ت ۵ امتیازدارد سپس امتیازات خودتان ازپانزده سوال تست را مطابق با متن های زیرمقایسه کنید.

 

 

 

برای دیدن نتیجه ی تست خود به ادامه ی مطلب بروید .برو ادامه ی مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : تست روانشناسی، تست روانشناسی آمریکا، تست شخصیت،
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 15 فروردین 1392


سلام دوستای گلم امیدوارم سیزده بهتون خوش گذشته باشه 


اقا یکی از بندگان خدا گویا شلوار قرمزی پیام داده به من که چرا چرت گفتی و فلان

1.   1.   اولا عزیزم بنده قصد راهنمایی داشتم و قصد داشتم بگم که متد تیپ بعضی افراد با این رنگ سازگار نیست همین .

2.   2.   بنده اینجا هیچ توهینی به کسی نکردم و اصلا قصد توهین رو نیز ندارم .

3.   3.   ببین افرادی که بخوان حرفهای من رو بفهمند حتما معنی حرفهای اون پست منو فهمیدن همین برای من بسته .

4.   4.  این شماره چهار هیچی نیست جز این کلمه  : والسلامخوب سیزدتون بدر شد ؟

خوش گذشت ؟

انشالله صد سال خوش باشین عزیزان دلم

آقا این تیپی که بعضی دوستان دوست دارند هر روز عوض کنند رو یک چیزی من بگم :

عزیزان دلم هرکس بسته به سبک و طرز و حتی مقدار حساب پولداریش دوست داره هر روز لباس بخره یا نمیدونم لباس عوض کنه و هیچکس هم با این قضیه مشکل نداره اما روی صحبت من با افرادیه که نه پول خرید دارند نه کنار میان با این قضیه !

ببینید عزیزان درسته که یکی از بهترین کارها برای عوض کردن تیپتون پوشیدن یک شلوار با یک لباس و گاهی تلفیق و یا تعویض این پوشاک ها با پوشاک دیگه هست کاملا هم درست و خوب کاریه که لباساتون رو در طی پوشیدن یک هفته ای  مثلا یک نوع شلوار عوض کنید اما تو رو خدا پیراهن ویا تیشرتی رو باهاش بپوشید که بهش بیاد شخصیتتون رو عوض نکنه .

ازتون خواهش میکنم !!!!

مردم ما عقلشون به چشمشونه و مطمئن باشید تعویض لباس ها و پوشیدن لباس اتو کشیده و تمیز خیلی برای شخصیتتون و تصویر ذهنی افراد به وجود میارید خوبه اما به شرطی که پوشاکتون با هم تناسب داشته باشه .

مثل یکی از دوستانم که کت و شلوار با جوراب سفید پوشیده بود و هیچکس هم نفهمید اما در صورتی که جوراب سفید درسته شاید دیده نشه اما اکثر افراد اون رو با تیپ اسپرت میشناسند نه با تیپ رسمی و کت و شلوار .

پس ببینید که همون یه جوراب هم ممکنه باعث عوض شدن کله تیپ بشه و یکی پیدا شه مثل من که شب خواستگاریش اول بره جورابشو درست کنه بعد بره خواستگاری !!!
مام اینیم دیگه اما نترسید رنگ جورابش که مشکی شد جواب مثبتو گرفت خدا رو شکر .
هه هه هه

این یک مثال کوچک و در خوره مقداری طنز بود که فکر نکنین من همش دعوا دارم آقا به خدا منم از خدامه یکی ایراد های لباسامو و شخصیتمو بگه هیچوقت هم با هیچکس دعوا نداشتم ندارم و نخواهم داشت.

رضای عزیز و محمد نهانی عزیز هم ازتون بابت پیام هاتون ممنونیم و امیدواریم هرجا هستید شاد باشید.

خیلی دوستتون دارم

میبوسمتون

قـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــربوس همتون

خدافــــــــــــــــس

نوع مطلب :
برچسب ها : ترکیب پوشاک با هم، عویض لباس ها و پوشیدن لباس اتو کشیده، کت و شلوار، کت و شلوار با جوراب سفید، عوض شدن تیپ،
لینک های مرتبط :

چهارشنبه 14 فروردین 1392

آداب ومعاشرت(چگونه باشخصیت شویم؟)

 

1- به اشتباهات دیگران نخندید

این یكی ازپست ترین کارهایی است که آدمی ممكن است انجام دهد. هنگامی که شما اشتباهی مرتكب میشوید و یا خراب کاری میكنید انتظاری که از دیگران دارید آن است که اشتباهات و خطاهای شما رابرویتان نیاورند و از آنها چشم پوشی کنند. از آن مهمتر شما را بواسطه آنها مورد تمسخر قرار ندهند.

2 - فخر فروشی نكنید

هیچ کس از آدم لاف زن خوشش نمی آید. در هنگام گفتگو درباره مسایل مالی به دارایی های خود اشاره نكرده و ثروت خود را به رخ نكشید.

3 - به ساعتتان نگاه نكنید

هنگامی که در یك جمع و محفلی می باشید، مدام به ساعت خود نگاه نكنید مگر آنكه بلافاصله قصد ترك آن محل را داشته باشید. وقتی به ساعتتان نگاه می کنید دیگران اینگونه برداشت میكنند که شما خسته و بی حوصله گشته اید.

برای مشاهده ی ادامه ی مطلب لطفا کلیک کنید :برو ادامه ی مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

جمعه 9 فروردین 1392

سلامی دوباره خدمت دوستان عزیز

جاتون خالی امروز یک تیپ دیدم از یکی از پسرای خوش دل شهر که بسیار واسم جالب بود

اکثر شما عزیزان میدونید که رنگ قرمز جدیدا مد شده تو شلوار پوشیدن بعضی پسرا

بنده هم اصلا نظر نمیخوام بدم در مورد این رنگ شلوار اما خوب چیزی که برام جالب بود این بود که این اقا پسر با اون به اصطلاح اندام خوشگلش اومده بود این شلوار قرمز چشب رو پاش کرده بود و با موهایی که به نظر خودش فشن بود و لباس آبی نفتی !!!! 

خوب من اول تبریک میگم به این دوست خوبم چون من تازه این تیپ رو دیده بودم اما خوب شاید مد شده جدیدا ما خبر نداریم !

اما خوب دوست گلم اولا رنگ قرمز در باب پوشیدن به اصطلاح رنگی تعریف شده که خوب دختراونه بوده حالا اومدن پسرونش کردن !

اما ...

پوشیدن این رنگ صرفا جای مخصوص و مد مخصوصی رو میخواد شاید شما تو موزیک ویدئو بعضی از خوانندگان ایران این رو دیده باشی اما اگر واقعا این افراد رو توی سبک پوشیدنش نگاه کنی میبینی که با چه لباس و چه مدل مویی این تیپ رو زده و حتی قد و هیکل این پسر هم با این رنگ متناسبه و شلوار پای ایشون حالا میشه گفت نه خیلی چسبه نه گشاد یا به قول یکی از دوستان بگ نیست :دی

ما رنگ های پسرونه و جالب تر و در خور شخصیتمون خیلی داریم که واقعا تیپ شما رو به قول خودمون بالا میبره اما این رنگ برای بعضی از فصول سال مد هست و الان مخصوصا در سال جدید کسی این رنگ رو استفاده نمیکنه و میشه گفت این رنگ ها اصولا یک بار مصرف برای پوشیدن هستند.

به عبارت دیگه همه جا و همه کس پوش نیست .

شلوار های آبی نفتی یا سرمه ای یا همون لی های ساده و یا رنگ های سنگین رو اگر بپوشید مطمئن باشید از نظر فردی که صلیغه ای کامل داشته باشه هم خوش تیپ و خوش پوش حساب میشد و اون وقت به مد الان خودتون هم شاید خندتون بگیره.

اکثر افرادی که در جوامعه ای  مثل جامعه ی ما دارند زندگی میکنند به ندرت برای کارهای روزانه از این لباس ها میپوشند و سعی دارند تا با رنگ های سنگین و در عین حال مردونه تر خودشون رو نشون بدن .

من کاری به تهاجم فرهنگی و نمیدونم سبک اصیل ایرانی ندارم اما از نظر احساس خودم فکر نمیکنم نه تنها در ایران بلکه بسیاری از کشورها با این سبک تیپ خودشون رو خوش پوش فرض کنند .

و در آخر مرسی از ناهید و علی و محمد رضا دوستان خوبمون که برای ما پیام گذاشتند

و نکته ی آخر :

بیایم در خرید هامون یکم عاقلانه تر فکر کنیم

منتظر نظرات و یا همکاری شما دوستان گل هستیم

خیلی دوستتون دارم

میبوسمتون

قــــــــــــــــــــــــــــربون همتون

خدافس

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 8 فروردین 1392

12 راهکار برای دستیابی به جذابیت

زیبایی شما کاملا به حالات فیزیکی و روحی شما بستگی دارد. اما نگذارید این موضوع بر شما غلبه کند. شاید تمایل داشته باشید که هر ماه یکی از این روش ها را بکار گیرید تا در طول سال زیبا به نظر برسید.

1- ورزش کنید : اگر درباره ارجحیت های زیبایی می اندیشید ، هیچ چیز به اندازه برنامه ورزشی منظم تاثیر مثبت ندارد. اگر شما از شنا، والیبال ، تنیس یا دوچرخه سواری لذت می برید، سعی کنید که آن نظم را در آن ورزش دنبال کنید . حتی 30 دقیقه پیاده روی در روز تاثیر شگرفی در بر دارد.

2- مدلتان را عوض کنید : با آرایشگرتان مشورت کنید که چه مدل موی دیگری به شما میاد. گاهی اوقات سالها کشیدن خط چشم به یک طریق یا استفاده از عطر یکسان باعث میشود خیلی سخت مدلهای جدید را بپذیرید .

3- کمدتان را مرتب کنید : در کمدتان را بازکنید و ببینید چه لباس هایی را در 2 سال گذشته نپوشیده اید. آنها را کنار بگذارید و در مورد کشوی میز آرایشتان نیز لوازمی که خیلی وقت است استفاده نمی کنید دور بریزید.

4- سری به دکترتان بزنید: دست کم سالی یکبار سری به پزشک و دندانپزشک خود بزنید. هیچ وقت نگذارید که بیش از 12 ماه از آخرین ویزیت شما با دندانپزشکتان بگذرد. دندان های سفید یکی از مهم ترین اصول زیبایی شماست.

5- همیشه یک وقت برای موهایتان داشته باشید : موهای شما یکی از اصلی ترین پایه های زیبایی شماست. در هر قرار آرایشگاه ، قرار بعدی را هماهنگ کنید تا مطمئن شوید که به موهایتان سروقت میرسید.


برای مشاهده ی ادامه ی مطلب لطفا کلیک کنید :برو ادامه ی مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : 12 راهکار برای دستیابی به جذابیت، زیبایی، زیبا به نظر برسید، باشگاه ورزشی، وقت برای موهایتان،
لینک های مرتبط :

چهارشنبه 7 فروردین 1392

36 روش برای جذابیت بیشتر

راه جذب دیگران دوست داشتن خویشتن است. افراد جذاب به قضاوت در مورد خود و دیگران نمی اندیشند. آنها نشانه های عشق را در میابند. در مورد عشق می اندیشند و با هر عملشان عشقشان را بیان میکنند. دیپاک چوپرا

این یک واقعیت است که ما میخواهیم مردم دوستمان داشته باشند و وقتی میگوییم اهمیتی ندارد که مردم در موردمان چه فکر میکنند حقیقت را نگفته ایم.

همه ما آرزو داریم که دوستمان بدارند، به ما احترام بگذارند و به دید مثبت در ما بنگرند . تعاملات انسانی ما برای ایجاد احساس خوب بودن، عزت نفس و شادی حیاتی هستند. وقتی متوجه میشویم که شخصی ما را دوست ندارد یا به طریقی از ما دوری میکند احساسات متفاوتی به سراغمان می آید از خشم و عصبنیت گرفته تا غمی ژرف و ناراحتی بی انتها.

هر یک از ما که تلاش کرده در نظر همه جذاب و دوست داشتنی باشد سرانجام به این نتیجه رسیده که این تلاشی خسته کننده و بیهوده است.

غیر ممکن است که دیگران را مجبور به دوست داشتنتان کنید زیرا حتی اگر موفق هم بشوید سرانجام در این روند خودتان را گم میکنید. وقتی شما سعی میکنید آنچه باشید که دیگران میخواهند و یا برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران نقش بازی کنید معمولا کسانی که آرزو میکنید جذب شما شوند از شما دور میشوند زیرا نسبت به شما احساس بیگانگی میکنند.

راه جذب دیگران در این است که کاری انجام دهیم که واقعا سخت باشد و این نیازمند این است که در درجه اول خود را دوست داشته باشیم و به  خود احترام بگذاریم.

تنها زمانی که ما خودمان را دوست داشتنی میدانیم و وجود، نیازها، عقاید، ارزش ها و ویژگی های شخصی واقعی خود را میپذیریم، به فرمول جذابیت دست یافته ایم. اگرچه همه جذب صداقت شما نمیشوند اما آنهایی که به طرف شما جذب میشوند معمولا دارای هوش هیجانی بالا وافرادی رشد یافته و بالغ هستند که قدر روابط بی پیرایه و حقیقی را میدانند.

دوست داشتن خویشتن، اعتماد به نفس و صداقت کلیدهای اصلی جذابیت هستند. برای افزایش جذابیت و تبدیل وضعیت از"تلاش برای  جذب  افراد" به جذب خودکارافراد یک سری تغییرات و تدابیر ویژه وجود دارد که میتوانید اتخاذ کنید. 

شما میتوانید از این 36 روش زیر برای جذابیت بیشتر خود استفاده کنید.

1. روش زندگی خودتان را داشته باشید. خود واقعی تان، فلسفه، ارزش ها و علائق تان را شکل دهید و تعریف کنید به جای اینکه ناخودآگاه آنها را از خانواده، همسالان، مذهب یا فرهنگتان بگیرید.

2. نیاز به تایید دیگران را از زندگی خود حذف کنید. به خاطر عقاید دیگران یا میل به تایید دیگران کاری را انجام ندهید. به خاطر آنچه برای خودتان مهم و ارزشمند است  دست به انجام کارها بزنید.

3. به غریزه خود اعتماد کنید و دست به تجربه های جدید بزنید. خود را بشناسید و حتی اگر در این مسیر شکست خوردید آنچه را که باعث لذت شما میشود و برای شما هیجان انگیز است کشف کنید. 

برای مشاهده ی ادامه ی مطلب لطفا کلیک کنید :برو ادامه ی مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : 36 روش برای جذابیت بیشتر، به آسانی بخندید، جر و بحث نکنید، راه جذب دیگران، افراد جذاب، عزت نفس، جذاب و دوست داشتنی،
لینک های مرتبط :

سه شنبه 6 فروردین 1392


( کل صفحات : 2 )    1   2   
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : وحید كوشكی
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر در وبلاگ
  onLoad and onUnload Example

کلیه حقوق این وبلاگ برای جذابیت در دستان تو محفوظ است
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات